Україна

Україна закриває в`їзд з Індії: всі приїжджі повинні пройти самоізоляцію

Україна з 2 травня забороняє в’їзд з Індії через значне поширення коронавірусу в цій країні. Про це на брифінгу завив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє 1News.

 

Він додав, що громадяни України і ті, хто постійно проживає на території нашої країни, повинні будуть по приїзду з Індії перебувати на самоізоляції.

«Уряд України прийняв рішення про заборону перетину державного кордону з нуля годин 2 травня іноземцям та особам без громадянства, які прибули з Республіки Індія або перебували на її території не менше 7 днів протягом останніх 14 днів», – сказав Ляшко.

В той же час громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які постійно або тимчасово проживають на території України, є подружжям або дітьми громадян України, які перетинають державний кордон на в’їзд в Україну і прибули з Республіки Індія, підлягають обов’язковій самоізоляції, незалежно від наявності і результатів тестування методом полімеразної ланцюгової реакції.

Ляшко зазначив, що в останній тиждень у світі фіксують найбільшу добову кількість хворих на COVID-19. Був встановлений рекорд у 903 тисячі випадків за добу, останні два дні зафіксували 892 тисячі та 894 тисячі випадків. Лідером за реєстрацією абсолютної щоденної кількості випадків є Індія.

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button