Україна

Україна вже конфіскувала російські активи на 28 млрд грн – Зеленський

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО
Україна вже конфіскувала російські активи на 28 млрд грн - Зеленський

В Україні пропонується конфіскувати понад 900 об’єктів, що належать Російській Федерації.

У Європі та США йде робота над законопроектами, які розширять можливість конфіскації російських активів для України. Про це у п’ятницю, 5 серпня, у своєму вечірньому зверненні заявив президент України Володимир Зеленський.
 
“Всі наші партнери активно над цим працюють. І спалений російськими ударами Донбас, знущання окупантів над Харковом та Миколаєвом, обстріли Запорізької, Дніпропетровської, Сумської, Чернігівської, Київської, Житомиської областей та інших регіонів – це те, за що Росія обов’язково заплатить і політично, і фінансово, і своїм майбутнім, яке втрачає з кожним ударом по нам”, – сказав глава держави.
 
Президент повідомив, що провів сьогодні нараду щодо санкційної політики, конфіскації російських активів.
 
“Як доповіли чиновники, вже примусово вилучено в Україні активів на 28 мільярдів гривень. Ця робота триває. Ще понад 900 об’єктів, що належать саме російській державі, пропонується конфіскувати. А якщо оцінювати пакет власності не лише держави-терориста, а й його резидентів, то йдеться про 36 тисяч позицій на вилучення. Все це буде спрямоване на відшкодування збитків, які Росія завдає війною та терором”, – наголосив Зеленський.
 
 
Нагадаємо, уряд України затвердив проект указу президента про конфіскацію 903 об’єктів, які належать РФ. 

Новини от 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button