Україна

У США обговорили конфіскацію активів Росії


У США обговорили конфіскацію активів Росії

Необхідно якнайшвидше розпочати конфіскацію, “тому що люди не повинні чекати на справедливість десятиліттями”, зазначив Андрій Костін.

Генеральний прокурор Андрій Костін та спеціальна представниця США з питань відновлення економіки України Пенні Пріцкер обговорили питання конфіскації російських активів. Про це повідомив Офіс генпрокурора у неділю, 19 листопада.

Вказано, що їхня зустріч відбулася на полях міжнародного форуму з безпеки у канадському Галіфаксі.

“Під час зустрічі обговорили надважливе питання конфіскації суверенних активів РФ та спрямування їх на допомогу Україні”, – йдеться у повідомленні.

Костін наголосив на необхідності якнайшвидше розпочати їх конфіскацію, “тому що люди не повинні чекати на справедливість десятиліттями”.

Генпрокурор також зауважив, що стратегічна підтримка США є життєво важливою для України.

“Я твердо переконаний, що завдяки лідерству Сполучених Штатів та інших союзників України ми зупинимо Росію і змусимо агресора заплатити за всі скоєні злочини”, – зазначив він.

Нагадаємо, що у США зробили рішучий крок до конфіскації заморожених активів РФ на користь України. Профільний комітет Палати представників США підтримав законопроект, який дасть змогу президенту Джо Байдену конфіскувати підсанкційні активи РФ.

Створено раду Реєстру збитків, завданих Україні війною

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button