Світ

Пов’язані з Кремлем хакери викрали листування урядових структур США

Пов’язані з Кремлем хакери викрали листування урядових структур США

Фото: pixabay.com

У CISA не повідомили, листування з якими саме урядовими структурами країни змогли викрасти хакери

CISA зазначає, що хакери Midnight Blizzard використали деталі для входу в облікові записи, які надсилалися поштою.

Хакери, пов’язані із Кремлем, здійснили атаку на корпоративні облікові записи електронної пошти Microsoft, діставши таким чином доступ до листування деяких урядових структур США з технологічним гігантом. Про це мовиться в прес-релізі на сайті Агентства США з питань кібербезпеки та безпеки інфраструктури (CISA).

Про злом стало відомо на початку квітня, але повідомлення CISA від 11 квітня – перше підтвердження викрадення електронних листів федеральних агентств США із Microsoft.

Хакери Midnight Blizzard використали деталі для входу в облікові записи, які надсилалися поштою, щоб спробувати потрапити в системи клієнтів Microsoft, зокрема й урядових структур Сполучених Штатів.

У CISA не повідомили, листування з якими саме урядовими структурами країни змогли викрасти хакери Midnight Blizzard.

Нагадаємо, Росія посіла перше місце в світовому рейтингу кіберзлочинності, створеному у рамках дослідження Оксфордського університету та Університету Нового Південного Вельсу.

Раніше повідомлялося, що російські хакери з угруповання Fancy Bear, що причетні до втручання у вибори США 2016 року, атакували сім європейських урядів.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button