Україна

У МОЗ зробили заяву про медогляд чоловіків з інвалідністю


У МОЗ зробили заяву про медогляд чоловіків з інвалідністю

Чоловіків, яким надали статус інвалідності 2 та 3 груп після початку повномасштабної війни, перевірять, зазначили у відомстві.

Рішення медико-соціальні експертизи щодо чоловіків, яким надали статус інвалідності 2 та 3 груп після початку повномасштабної війни, перевірять. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) на своїй сторінці в Facebook.

У МОЗ зазначили, що перевірятимуть не всі такі рішення медико-соціальних експертиз.

Винятки становлять:

  • ті, кому змінили групу інвалідності на 2 чи 3;
  • ті, хто дістав групу інвалідності внаслідок захворювань, поранень (травм, контузій, каліцтв), які вони зазнали під час захисту Вітчизни;
  • ті, у кого відсутні кінцівки, кисті рук, стопи ніг, один із парних органів;
  • ті, у кого діагностували онкологічні хвороби, інтелектуальні порушення чи психічні розлади, церебральний параліч чи інші паралітичні синдроми через інвалідність з дитинства.

У МОЗ додали, самостійно з’являтися для проходження повторного огляду всім людям, які мають встановлений статус після 24.02.2024, на сьогоднішній день поки що не треба.

Раніше повідомлялося, що обов’язку пройти ВЛК ніхто не виключав. Мова була саме про оновлення первинних та анкетних даних, після чого людину зможуть викликати для проходження ВЛК. 

Названі хвороби, з якими мобілізуватимуть у ЗСУ

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button