Україна

У Міноборони з’явився департамент охорони здоровʼя


У Міноборони з явився департамент охорони здоровʼя

Підрозділ очолила колишня волонтерка і співробітниця МОЗ, яка брала участь у запуску медичної реформи.

Міністерство оборони створило власний департамент охорони здоровʼя, його очільницею стала Оксана Сухорукова. Про це у середу, 8 листопада, повідомила пресслужба Міноборони.

“Оксана Сухорукова відповідатиме за побудову політик у всьому, що стосується системи охорони здоров’я в Збройних Силах України. Ми лише на початку цього шляху і дуже розраховуємо, що професійна спільнота із великим досвідом буде для нас дороговказом і підтримкою”, – сказала заступниця Міністра оборони Наталія Калмикова.

Зазначається, що Оксана Сухорукова – колишня волонтерка й співробітниця МОЗ із досвідом запуску медичної реформи. Як заявили у відомстві, основним її завданням у Міноборони буде швидкий запуск роботи департаменту.

Для довідки: З 2014 року Сухорукова – співзасновниця благодійного фонду Свої, що надає військовослужбовцям гуманітарну допомогу.

З 2018 по 2020 рік вона працювала у Міністерстві охорони здоров’я директоркою директорату медичних послуг і брала участь у запуску медичної реформи.

У 2021−2022 роках працювала директоркою департаменту моніторингу Національної служби здоров’я України.

Раніше повідомлялося, що у Міноборони виявили розтрату на мільярд. Правоохоронці викрили колишнього заступника Міністра оборони на розтраті.

МО змінило правила купівлі продуктів для армії

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button