Україна

У «Київтеплоенерго» повідомили – скільки населення буде платити за опалення

Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» заявляє, що через зростання вартості газу змінилися тарифи для комерційних та бюджетних установ, зміни не вплинуть на вартість опалення для населення, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу підприємства.

Тариф на теплову енергію для цієї категорії споживачів у опалювальному сезоні 2021–2022 залишаються на рівні минулого року.

Згідно з повідомленням, встановлено нові тарифи КП «Київтеплоенерго» для трьох категорій споживачів: бюджетних і комерційних установ, а також релігійних організацій.

У структурі тарифів «Київтеплоенерго» паливна складова становить близько 80%. Після скасування 20 травня поточного року дії ПСО (покладання спеціальних обов’язків) фактична ціна закупівлі газу для підприємств теплокомуненерго (ТКЕ) значно змінилася порівняно з ціною, закладеною у тарифах (розпорядження № 2077).

Умовами договору ГК «Нафтогаз Трейдинг» передбачена диференціація цін природного газу. Для комерційних, бюджетних та релігійних установ – це ринкова ціна, що визначається щомісяця.

У нових тарифах на теплову енергію КП «Київтеплоенерго» для потреб бюджетних установ, інших споживачів та релігійних організацій враховано ціну майже 11,6 тис. грн /тис. куб. м з ПДВ, яка була актуальною на момент розрахунку проєкту тарифів з метою приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. Але вже у жовтні поточного року ціна закупівлі газу для зазначених категорій споживачів – майже 25 тис. грн /тис. куб. м з ПДВ.

 

 

 

 

Back to top button