Україна

У ГУР підтвердили отруєння дружини Буданова


У ГУР підтвердили отруєння дружини Буданова

Дружина голови української військової розвідки зараз проходить курс лікування, який вже завершується, зазначили у ГУР.

Дружина керівника Головного управління розвідки Кирила Буданова – Маріанна – дійсно було отруєна. Про це сказав представник ГУР Андрій Юсов в коментарі для Радіо Свобода у вівторок, 28 листопада.

За його словами, інформація, яку оприлюднили сьогодні вранці ЗМІ, відповідає дійсності.

“Маріанна Олександрівна Буданова справді була отруєна важкими металами. Зараз вона проходить курс лікування, який вже завершується”, – сказав Юсов і пообіцяв надати більше інформації згодом.

У свою чергу Українська правда стверджує, що постраждала не лише Маріанна Буданова, але і ще кілька співробітників ГУР.

“Оскільки дружина Буданова невеличка з маленькою вагою, проявилося у неї швидше. А так отруєння підтвердилося ще у кількох співробітників: “вони просто велетенські трохи, нічого за собою не помічали, зараз теж лікуються”, – повідомили джерела.

Раніше повідомлялося, що Кирило Буданов пережив більше 10 замахів на своє життя. Один з них – це ракетний удар по офісу ГУР.


Кирило й Маріанна Буданови побралися в серпні 2013 року. У жовтні 2022 року Буданова в інтервʼю розповіла, що за освітою психолог, із 2015 до 2017 року займалася волонтерською діяльністю в Головному військовому госпіталі, що на вул. Госпітальній у Києві. Із червня 2021 року вона працює радницею мера Києва Віталія Кличка.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button