Україна

У Гані відкрилось посольство України


У Гані відкрилось посольство України

Установа розвиватиме політичні контакти, зміцнюватиме економічні зв’язки, надаватиме консульські послуги для українців та ганійців.

Започаткувано діяльність українського посольства в столиці Гани- Аккрі. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає пресслужба МЗС.

Минулоріч президент України Володимир Зеленський поставив українській дипломатичній службі завдання відкрити нові посольства в Африці. Я радий повідомити, що перше з них уже розпочало роботу в Гані. Далі будемо відкривати наступні. Це частина нашої стратегії розвитку відносин з країнами Африки, українсько-африканського ренесансу, та протидії російському впливу у світі. Розширення дипломатичної присутності також відкриє нові можливості для Української держави, бізнесу та громадян”, – розповів Кулеба.

За його словами, до призначення посла українське посольство в Гані функціонуватиме на рівні тимчасового повіреного. Установа розвиватиме політичні контакти, зміцнюватиме економічні зв’язки, надаватиме консульські послуги для українців та ганійців.

Кулеба додав, що наступними країнами, в яких піднімуть український прапор над новими українськими посольствами, стануть Руанда, Мозамбік, Ботсвана.Загалом Україна планує відкрити десять нових посольств в Африці.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський призначив нових послів у Данії та Чилі, а також звільнив з посади послів Австрії, Данії та Греції.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button