Україна

У Байдена коронавірус. Як працює президент СШАСюжет


У Байдена коронавірус. Як працює президент США

Перша леді України Олена Зеленська здасть тест на Covid-19 після інформації про захворювання президента США Джо Байдена, як і перед зустріччю з ним у середу.

Через війну Україна зовсім забула про коронавірус. Але він продовжує турбувати більшу частину світу. Захворів навіть президент США Джо Байден. При тому, що він повністю вакцинований і отримав два бустерні щеплення.
 
Легкі симптоми
 
Через свій вік 79-річний президент наражається на підвищений ризик більш важкого випадку Covid-19, хоча Центр з контролю та профілактики захворювань США стверджує, що у повністю вакцинованих людей похилого віку хвороба зазвичай протікає відносно легко.
 
За словами прес-секретаря Білого дому Карін Жан-П’єр, 79-річний президент має “дуже легкі” симптоми і продовжить виконувати всі свої обов’язки.
 
Президент приймає препарат Paxlovid. Це противірусні таблетки виробництва компанії Pfizer, які пригнічують розмноження вірусу Covid-19, підтримуючи низький рівень коронавірусу в організмі, доки імунна система бореться з інфекцією.
 
Координатор Білого дому з коронавірусу доктор Ашиш Джа повідомив, що у Байдена немає підвищеної температури, але є нежить, сухий кашель і певна втома.
 
Працює віддалено
 
“Народе, у мене все чудово. Дякую за вашу турботу. Щойно зателефонував сенатору Кейсі, конгресмену Картрайту і меру Когнетті (і моїм двоюрідним братам у Скрентоні!), щоб висловити жаль з приводу того, що я пропустив наш сьогоднішній захід”, – написав Байден у Twitter і додав наприкінці: “Як і раніше зайнятий!”
 
Тест першої леді Джілл Байден у Делавері дав негативний результат.
 
Віце-президент США Камала Харріс знаходиться в Північній Кароліні на заході щодо захисту прав на аборти і, як очікується, виступить пізніше. Білий дім підтвердив, що останній тест Харріс, яка перехворіла на ковід у квітні, також дав негативний результат.
 
За словами Карін Жан-П’єр, відповідно до протоколу Білого дому президент продовжуватиме працювати в ізоляції доти, доки його тест не стане негативним. Весь цей час він братиме участь у нарадах по телефону та через Zoom.
 
Український слід
 
Перша леді України Олена Зеленська нещодавно зустрічалася з Байденом і здасть тест на Covid-19 після інформації про захворювання президента США, як і перед зустріччю з ним у середу.
 
Перед виїздом до США, а також перед прибуттям до Білого дому для зустрічі з першою леді Сполучених Штатів Джілл Байден Олена Зеленська та решта членів української делегації складали обов’язкові тести на Covid-19.
 
EPA
 

“Всі, хто супроводжував дружину президента України, отримали негативні результати. Зрозуміло, що у разі позитивного результату тесту зустріч першої леді України та США не відбулася б. Після отримання інформації про те, що президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден, який також зустрічав Олену Зеленську на ґанок Білого дому, здав позитивний тест на коронавірус, перша леді України, звичайно, зробить повторне тестування”, – йдеться у повідомленні Офісу президента України.

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button