Україна

У 14 областях України діє заборона на відвідування лісів


У 14 областях України діє заборона на відвідування лісів

Йдеться про Вінницьку, Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Київську, Кіровоградську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Сумську, Харківську, Черкаську, Чернігівську області

Прес-офіцер ДСНС України Олександр Хорунжий повідомив, що обмеження на відвідування лісу діє у 14 областях, передає Держслужба з надзвичайних ситуацій.

“Обмеження фактично є на всіх деокупованих територіях. Давайте почекаємо з відвідуванням лісів до того моменту, поки сапери обстежать території на предмет наявності боєприпасів”, – заявив він.

Хорунжий додав, що за рішеннями обласних військових адміністрацій, заборона на відвідування лісів стосується 14 областей, а саме: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Черкаської та Чернігівської.

Небезпека є на територіях, які були під російською окупацією, де був присутній ворог, де відбувались бойові дії або на ділянках, що перебували під обстрілами.

Нагадаємо, у лісі на Житомирщині авто підірвалося на міні.

Також повідомлялося, що у лісосмузі на Херсонщині чоловік підірвався на міні.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button