Україна

Тепловізор для будь-яких погодних умов: як правильно вибратиЕкспертиза


Тепловізор для будь-яких погодних умов: як правильно вибрати

Американські тепловізійні приціли Adder – одні з найкращих в Україні. Особливо вони стануть у пригоді за складних погодних умов.

Сучасні технології, поряд із вмотивованістю українських захисників, стали вирішальною складовою в боротьбі з ворогом. Серед абсолютно необхідних пристроїв сьогодні – тепловізори, без яких важко уявити собі сучасну армію.

Тепловізійний приціл потрібен, щоб виявляти будь-які теплові випромінювання, які потрапляють в об’єктив. Функції, з одного боку, як у оптичного прицілу (як-от зум і коригування прицілення), а з іншого – є можливість теплового бачення. Та найголовніше те, що для тепловізора не має значення період доби та погода – він бачить все і на великій відстані.

Українські військові зараз активно користуються AGM Adder – це тепловізійні приціли з США, які працюють 24/7 у будь-яких погодних умовах. Ці пристрої готові до використання з найрізноманітнішими типами зброї – від снайперських гвинтівок до кулеметів.

Американські тепловізори Adder – одні з найкращих в Україні
 

“Були випадки, коли ставили на модернізований кулемет Калашникова та кулемети ще більшого калібру. Витримують навантаження у 6750 Дж. Маємо відгуки від ЗСУ, що пристрої добре справляються з вібраціями та віддачею”, – розповів представник AGM в Україні Владислав Кучинський.

Якщо порівнювати з іншими брендами, то перевага цих тепловізорів у тому, що вони мають сучасну 12-мікронну матрицю, яка дає дуже хорошу дальність виявлення. З інших переваг – час безперервної роботи прицілів до 15 годин. Також у прицілах є місце для додаткової батареї, яку можна замінити в будь-який момент.

Ще один важливий момент – швидка зарядка 3.0. Прилад можна зарядити дуже швидко, тому це справжня знахідка на полі бою, де кожна хвилина на вагу золота. Система живлення прицілів AGM досить унікальна: це дві вбудовані акумуляторні батареї 18650 з однією змінною літієвою батареєю CR 123A. Саме завдяки цьому вони працюють так довго – це доведено в процесі тестування і продавцем, і покупцями з лав ЗСУ.

Тепловізори AGM Adder найкраще себе зарекомендували в умовах, коли потрібно виконати точний постріл з далекої відстані. На користь такого використання говорить формфактор у цих моделях. А для потреб спостереження чи виявлення все ж краще використовувати лінійки Taipan чи Fuzion. “До речі, забігаючи наперед, якраз зараз очікуємо виходу нової серії монокулярів. Але про це пізніше”, – анонсував Кучинський.

Американські тепловізори Adder – одні з найкращих в Україні
 

У прицілів є дві модифікації об’єктивів – 35 мм та 50 мм. Обидві конфігурації якісні, але все ж таки дальність виявлення у об’єктива 50 мм більша – це 2600 метрів.

Більш важливим компонентом є матриця, яка відповідає за деталізацію зображення. Чим вона більша, тим краще можна розглянути теплий об’єкт на відстані, яку забезпечить об’єктив. Максимальну конфігурацію має AGM Adder TS35-640, тоді як найбільш популярною є модель TS50-640.

“Ці приціли – одні з найкращих в Україні. Американці знають, що роблять. Adder стануть у пригоді, навіть коли погода “не льотна”. Ними комфортно користуватись. А точний фокус бічного колеса та ергономічний корпус забезпечують винятково точне позиціонування та наведення на ціль”, – зазначив Кучинський.

Купувати тепловізори краще у спеціалізованих магазинах – зазвичай вони пропонують вигідні пропозиції для волонтерів і наших воїнів. Наприклад, тут.

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button