Україна

Син Ахметова придбав у Швейцарії дві вілли вартістю понад 2,8 млрд грн

За даними Le Temps, Ахметов-молодший придбав 2 сусідні ділянки у Коллонж-Беллерів (кантон Женева), передає 1news з посиланням на Главком.

Син олігарха Рената Ахметова Дамір Ахметов – придбав 2 вілли. Вони розташовані у Швейцарії на березі Женевського озера. Про це повідомляє Le Temps.

Вілли коштують 104 млн франків – понад 2,8 млрд грн. Таку суму Ахметов-молодший витратив на нерухомість упродовж 3 місяців.

За даними Le Temps, Ахметов-молодший придбав 2 сусідні ділянки у Колонж-Беллерів (кантон Женева). Їхня загальна площа становить 20 тис. м кв.

Дамір – старший син Ахметова. Він залишив Україну у віці 10 років, навчався у Швейцарії та Великій Британії, є членом наглядових рад енергетичної та металургійної компаній свого батька – ДТЕК та Метінвест. Він ніколи не керував бізнесом самостійно, а брав участь лише в управлінні компаніями свого батька.

Як раніше повідомлялося, у грудні 2020 року син Ріната Ахметова Дамір Ахметов придбав будинок у Весеназі, передмісті Женеви, на березі Женевського озера. 32-річний чоловік заплатив 60 мільйонів швейцарських франків або 2 млрд грн.

 

 

Back to top button