Україна

Створені умови для звільнення Бахмута – Сирський


Створені умови для звільнення Бахмута - Сирський

Командувач Сухопутних військ ЗСУ пояснив, що місто тепер можна буде відвоювати зі значно меншими втратами, ніж у ворога.

Усі умови для відвоювання Бахмута створені. Особливості цих умов полягають в тому, що його звільнення можна буде досягти зі значно меншими втратами, чим знадобилося загарбникам для захоплення міста. Про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський в інтерв′ю українській службі BBC, опублікованому в четвер, 20 липня.

Він додав, що Бахмут має стратегічне значення, оскільки є центром зосередження основних напрямків і доріг. Через місто ідуть дороги з Дебальцевого, Сіверська, Горлівки, Костянтинівки і Слов’янська.

“Використовуючи розвинуту мережу доріг російські війська можуть наступати в щонайменше в трьох таких операційних напрямках”, – пояснив військовий.

За його словами, навколо міста зосереджені різного роду панівні висоти. Вони дозволяють контролювати велику частину місцевості навколо на підступах до міста. Таким чином, це підвищує його роль як плацдарму для подальших наступальних дій.

“Буквально за три кілометри за Бахмутом розпочинаються наступне місто Часів Яр. І тут нам дуже важливо зупинити ворога в Бахмуті, який там перебуває в низині”, – додав Сирський.

На його думку, те, що ПВК Вагнер повністю “заліз” в Бахмут є помилкою, бо зазнавши шалених втрат, угруповання фактично втратило свою боєздатність.

Як ми вже писали,  Генштаб ЗСУ, українські захисники на Бахмутському напрямку вибили російських загарбників з позицій біля Оріхово-Василівки.

Крім того, за словами речника Східного угруповання військ ЗСУ Сергія Череватого українські військові використовують спеціальну тактику в районі Бахмута, намагаючись просуватися з найменшими втратами. 

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button