Україна

Шмигаль зробив заяву про виплату пенсій та зарплат у наступному році


Шмигаль зробив заяву про виплату пенсій та зарплат у наступному році

Глава уряду запевнив, що у 2024 році зарплати й пенсії будуть виплачувати, а в березні відбудеться індексація пенсій.

Пенсії та зарплати вчителям та лікарям в Україні платитимуть своєчасно. Крім того, в березні відбудеться їх індексація, як це передбачено законом. Про це заявив прем’єр-міністра Денис Шмигаль на засіданні уряду в п’ятницю, 29 грудня.

За його словами, фінансування дефіциту бюджету 2024 року та макрофінансова ситуація в останні дні стали темою активних обговорень. Наступного року Україна потребуватиме понад 37 млрд доларів зовнішнього фінансування.

“Ми звичайно розраховуємо на підтримку наших міжнародних партнерів. Адже наразі маємо домовленості з одинадцятьма державами про багаторічні програми фінансування. Маємо програму розширеного фінансування з МВФ. Маємо підтримку інших міжнародних фінансових організацій”, – пояснив голова українського уряду.

Він додав, що в уряді чітко розуміють, які у них є інструменти та варіанти.

“І головне. Пенсії надалі будуть платитися вчасно. Індексація відбудеться в березні 2024 року, як це передбачає закон. Зарплати вчителів та лікарів так само виплачуватимуться вчасно”, – резюмував прем’єр-міністр.

Нагадаємо, віце-прем’єр – міністр економіки України Юлія Свириденко попередила, що існує ймовірність того, що буде відкладена виплата зарплат держслужбовцям і пенсій мільйонам українців, якщо ЄС і США не нададуть обіцяну фінансову допомогу на початку наступного року.

В Україні можуть скасувати індексацію пенсій

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button