Україна

СБУ викрила депутата ОПЗЖ у пособництві окупантам


СБУ викрила депутата ОПЗЖ у пособництві окупантам

Підозрюваний нині ховається на тимчасово окупованих територіях, проте СБУ вирішує питання з його затриманням.

 
Служба безпеки України викрила колишнього голову Пологівської районної ради Запорізької області від забороненої партії ОПЗЖ, який співпрацював з окупантами. Про це повідомляє прес-центр СБУ у четвер, 15 грудня.
 
У СБУ не назвали ім’я зрадника, проте з викладеної ними фотографії можна встановити, що йдеться про Сергія Калашника.
 
Служба повідомила, що після захоплення частини регіону, він один із перших підтримав загарбників і ті призначили його “головою” місцевої окупаційної адміністрації та дозволу сформувати “штат” псевдооргану.
 
“Перебуваючи на “посаді”, він виконував вказівки кремля щодо перебудови роботи українських підприємств на користь країни-агресора”, – наголошується в повідомленні.
 
Колаборант провів “інвентаризацію” місцевого бізнесу. Він також зобов’язав підприємців “перереєструватися” у створеній окупантами “військово-цивільній адміністрації”.
 
Також зрадник змушував менеджмент українських компаній платити “податки” до бюджету Росії та постачати готову продукцію країні-агресору. Крім того, зловмисник погрожував усім незгодним переслідуванням з боку каральних органів окупантів та фізичною розправою.
 
Роботу зрадника координував російський куратор – заступник губернатора Пензенської області. Зокрема, з ним поплічник окупантів погодив питання “передачі” країні-агресору хімічних та харчових підприємств України, організації та проведення псевдореферендуму у захопленому районі.
 
Колаборант брав активну участь у пропагандистських проектах Кремля, псевдодокументальних фільмах Івана Охлобистіна.
 
На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили зловмиснику про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України – Колабораційна діяльність.
 
Зловмисник нині намагається ховатися від правосуддя на тимчасово окупованій території України. СБУ встановила місця його перебування та здійснює заходи щодо притягнення до відповідальності.
 
Зазначимо, що 25 листопада в Мережі з’явилася інформація про те, що в Пологах підірвали автомобіль з колаборантом Сергієм Калашником. На той момент було відомо, що він перебуває у лікарні.
 
Крім того, ми писали, що у тимчасово окупованому Скадовську Херсонської області вибухнув автомобіль. У ньому був інший колаборант – Віталій Булюк.
 
 
 
Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button