Україна

СБУ оголосила підозру брату Сергія Бубки


СБУ оголосила підозру брату Сергія Бубки

Офіс генерального прокурора повідомляє, що слідчий викликав Василя Бубку на допит на 6, 7 і 8 листопада.

СБУ оголосила про підозру Василю Бубці про співпрацю з окупантами “ДНР”. Мова про брата олімпійського чемпіона Сергія Бубки. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Слідство встановило, що Василь Бубка 1996 року зареєстрував ТОВ ФІРМА Монблан, а після окупації Донецька у 2014 році перереєстрував цю компанію в так званих “податкових органах ДНР”.

У період з 2014 по 2023 роки він сплатив певні податки, збори та мито в бюджет так званої “ДНР”. За це йому оголосили про підозру за фактом сприяння діяльності терористичної організації.

У 2023 році він знову перереєстрував свою компанію за так званими законами РФ та уклав кілька договорів з так званими “органами влади” на окупованій території та постачав їм паливо.

СБУ оголосила йому про підозру за фактом здійснення господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території, зокрема окупаційною адміністрацією держави-агресора.

Слідчий викликав Василя Бубку на допит на 6, 7 і 8 листопада.


Зазначимо, журналісти Bihus.Info раніше повідомиляли, що фірма Монблан належить брату Сергія Бубки і продовжує працювати в окупації. У травні 2023-го року компанія уклала офіційні “контракти” з окупантами на поставку палива на понад 800 тисяч рублів.

Як ми вже писали раніше, Сергій Бубка більш не працюватиме у Світовій організації легкої атлетики.

Магучіх: Для нас, спортсменів, Бубки зараз не існує

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button