Україна

Розпочалась зустріч Зеленського із Держсекретарем США

Розпочалася зустріч Президента України Володимира Зеленського та Державного секретаря Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкена, який відвідує Україну. Про це 1News повідомила прес-служба Офісу Президента.

«Для мене особисто й для України дуже приємно й це честь – приймати делегацію Сполучених Штатів Америки, нашого стратегічного партнера, на такому високому рівні. Це дуже важливо насамперед для українського народу, для нашої незалежності й суверенітету, який, починаючи з 2014 року, США підтримують, і ми вдячні вам за цю підтримку», – зазначив Володимир Зеленський, вітаючи Ентоні Блінкена у Києві.

Після завершення переговорів Глава держави та Держсекретар США коротко поспілкуються з представниками ЗМІ.

У межах візиту Ентоні Блінкен також зустрінеться з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем та іншими офіційними особами.

Також Державний секретар США Ентоні Блінкен запевнив Україну в підтримці з боку Сполучених Штатів. Він також розповів про мету свого візиту. Про це він заявив перед зустріччю з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

«Я тут з дуже простої причини – я представляю президента Байдена. Щоб ще раз підтвердити сильне партнерство між нашими двома країнами, нашу прихильність суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України. Наше зобов’язання – працювати з вами і зміцнювати вашу демократію, просуваючи реформи по боротьбі з корупцією. Ми – ваші партнери на обох фронтах», – заявив Блінкен.

Нагадаємо, раніше з Блінкеном зустрівся п’ятий президент України Петро Порошенко.

Back to top button