Україна

Росіяни на ТОТ створюють “альтернативні медіа” – ЦНС


Росіяни на ТОТ створюють альтернативні медіа - ЦНС

Для виконання цього завдання росіяни залучають не принципову молодь, яка в пошуках слави та роботи готова працювати на ворога.

На тимчасово окупованих територіях України росіяни посилюють пропаганду. Для цього вони створюють “альтернативні медіа”. Про це у п’ятницю, 1 вересня, повідомляє Центр національного спротиву.

Як зауважили в ЦНС, більшість місцевих журналістів відмовилися від співпраці з росіянами. Тоді окупанти вирішили “створити місцевих пропагандистів з нуля”. 

“Для виконання цього завдання росіяни залучають не принципову молодь, яка в пошуках слави та роботи готова працювати на ворога. Зокрема на Луганщині напередодні 1 вересня 20 студентів отримали так звані “набори блогера”, а ще перелік тем, які ті мають висвітлювати в межах проєкту “пишемо майбутнє”. 

Переможці організованного росіянами “проєкту” стануть “журналістами” новостворених філій російських ЗМІ.

Росія намагається посилити цензуру, обмежуючи доступ жителів країни до віртуальних приватних мереж (VPN). Таким чином, Кремль хоче позбавити росіян доступу до об’єктивних міжнародних джерел новин. 

Росіяни стали більш агресивно розповсюджувати пропаганду на тимчасово окупованих територіях. До поширення кремлівських наративів вони залучають молодь. 

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button