Україна

РФ заявила про удар по Умані, українська влада не підтверджує


РФ заявила про удар по Умані, українська влада не підтверджує

РИА Новости, повідомляючи про приліт на склад у місті, посилається на свого “координатора миколаївського підпілля” Сергія Лебедєва, а той – на своїх колег.

У Росії заявили про удар з боку їхніх військ по Умані Черкаської області. Російське пропагандистське видання РИА Новости пише, що влучили в склад залізничної станції, але в Черкаській ОВА повідомляють, що над містом  збили ворожий Шахед, а про приліт не йдеться.

РИА Новости посилається на свого “координатора миколаївського підпілля” Сергія Лебедєва, а той – на своїх колег.

Пропагандистське видання пише, що в Умані – велика перевалочна база.

“Щодня приходять дані про пересування фур з Вінниці з вантажами, також відзначалося перевезення танків та іншої техніки – від 3 до 100 одиниць на добу, а “пару тижнів тому понад 20 катерів та багато човнів”. Лебедєв надав РИА Новости відео, на якому видно колону, частину військових вантажних автомобілів перевозить човни”, – пише російське видання.

Доказів влучання у склад РИА Новости не публікує.

Жителі міста повідомляють, що чули звуки вибухів. Начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець пише, що ніч минула для області з повітряною тривогою, під час якої ППО збила ворожий Шахед у небі над Уманщиною. Табурець додає, що люди не постраждали, руйнувань теж немає.

Раніше повідомлялося, що українська ППО приземлила дев’ять ворожих дронів- це всі, випущені за ніч військами РФ по Україні з території окупованого Криму.

Час спливає: наскільки міцною лишається українська ППО

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button