Україна

Процес об’єднання вишів призупиняється – МОН


Процес об єднання вишів призупиняється - МОН

Процес об’єднання вищих навчальних закладів призупиняється тільки на час вступної кампанії, зазначив міністр освіти і науки.

На період вступної кампанії Міністерство освіти і науки призупиняє процес об’єднання вищих навчальних закладів. Про це в середу, 20 березня, повідомив міністр Оксен Лісовий.

Міністр нагадав, що 14 березня рзпочалася реєстрація на НМТ-2024, основна сесія якого відбудеться з 14 травня по 25 червня.

“Після цього розпочнеться активна фаза вступної кампанії. Але ми розуміємо, що і вступники, і заклади освіти вже активно до неї готуються. Тож вирішили у цей період не пропонувати на розгляд уряду зміни у мережі ЗВО, крім тих, що вже перебувають на погодженні у ЦОВВ (центральних органах виконавчої влади – ред.). Йдеться про три проєкти розпоряджень, що стосуються об’єднань ЗВО у Львові, Кривому Розі та Дніпрі”, – йдеться в повідомленні.

Міністр додав, що в найближчі місяці буде продовжено консультації для розробки ефективних стратегій розвитку як окремих обʼєднаних університетів, так і мережі вишів загалом.

Раніше повідомлялося, що уряд пропонує реформу вищої освіти в Україні.

Об’єднання вишів: на яких умовах із понад 300 університетів залишать сотню

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button