Україна

Прокуратура оскаржила виправдання Пашинського

Апеляцію подано до Київського апеляційного суду

Прокуратура оскаржила вирок суду першої інстанції, який виправдав народного депутата України V-VIIІ скликань Сергія Пашинського у справі про вогнепальне поранення жителя Київської області В’ячеслава Хімікуса.

Про це повідомили в пресслужбі Офісу Генерального прокурора, – інформує 1NEWS.

У пресслужбі підтвердили, що оскаржили виправдальний вирок. Апеляцію подано до Київського апеляційного суду.

Нагадаємо, Васильківський міськрайонний суд Київської області виправдав народного депутата України V-VIIІ скликань Сергія Пашинського у справі про вогнепальне поранення жителя Київської області В’ячеслава Хімікуса.

Прокуратура наполягала в суді на семирічному терміні покарання для ексдепутата Верховної Ради Сергія Пашинського (“Народний Фронт”), який стріляв у жителя Київської області В’ячеслава Хімікуса, за що той отримав компенсацію і відмовився від претензій до Пашинського.

Житель Київської області Хімікус, в якого стріляв Пашинський, прийняв рішення відкликати цивільний позов, повідомила його адвокат Марина Парінова.

31 грудня 2016 року на території Київської області відбувся словесний конфлікт між народним депутатом та громадянином. Під час нього народний депутат дістав власну зареєстровану вогнепальну зброю (пістолет марки Glock 19) та вистрілив чоловіку в ліву ногу. У результаті громадянин отримав тілесні ушкодження у вигляді вогнепального осколкового перелому стегнової кістки лівої ноги.

Пізніше Пашинському оголосили підозру у справі про стрілянину.

Джерело: УНН

Back to top button