Україна

Повідомили про підозру капітанові судна РФ, який вивозив українське зерно


Повідомили про підозру капітанові судна РФ, який вивозив українське зерно

Капітан судна під прапором РФ тричі вийшов із закритого Севастопольського морського торговельного порту.

За процесуального керівництва прокуратури АР Крим та Севастополя повідомлено про підозру ще одному капітану російського судна Капітан Корчин. Йому інкриміновано порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію півострова та виїзду з неї. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

За даними слідства, громадянин РФ, який є капітаном судна під прапором РФ, зробив три незаконні заходи та виходи із закритого Севастопольського морського торговельного порту. Підозрюваний забезпечував навантаження судна зерном, яке окупанти незаконно вивезли з тимчасово окупованих територій України. Усвідомлюючи протиправність своїх дій, капітан періодично відключав автоматичну ідентифікаційну систему AIS. Також він вносив до неї фіктивні відомості про курс судна, яке прямувало нібито до портів РФ, а не до закритих морських портів окупованого Криму.

Досудове розслідування здійснюється ГУ СБУ в АР Крим та Севастополі.

Раніше також повідомили про підозру директору російської компанії-власника суден, які використовуються у схемі перевезення награбованого зерна через окупований Крим, а також чотирьом капітанам російських суден (ч. 2 ст. 332-1 КК України). За клопотанням прокуратури автономії судом накладено арешти на всі судна-порушники, причетні до схеми.

Нагадаємо, гендиректору російської компанії-власника суден, які перевозили українське зерно через окупований Крим, повідомили про підозру.


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button