Україна

Поляки блокують рух вантажівок у двох пунктах пропуску


Поляки блокують рух вантажівок у двох пунктах пропуску

Протестувальники блокують рух вантажівок у пунктах пропуску Ягодин і Рава-Руська. Заблоковано близько 570 вантажівок.

 
Польські фермери 17 квітня блокують рух вантажівок по двох пунктам пропуску, пропускаючи по кілька вантажних транспортних засобів на годину, або взагалі обмежуючи рух. Про це повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко, передає Укрінформ.
 
Блокування здійснюється на напрямку пунктів пропуску Ягодин та Рава-Руська. Через ці пункти польські протестувальники за минулу добу не пропускали вантажівки в бік Польщі.
 
Через Ягодин, як і раніше, протестувальники пропускають в бік України незначну кількість вантажівок. За минулий день таких було 80. 
 
Станом на ранок середи на цих двох заблокованих пунктах в чергах на території Польщі загалом перебуває близько 570 вантажівок.
 
Легкові автомобілі та автобуси скрізь вільно перетинають кордон, для цієї категорії транспорту по той бік кордону рух не обмежується.

Тим часом у Державній митній службі повідомили, що польські протестувальники відновлять блокування руху вантажівок на пункті пропуску Корчова – Краківець з 18 квітня.

 
“За інформацією польської сторони, ймовірно планується блокування вантажів на вʼїзд в Україну у період з 09:00 18 квітня по 09:00 20 квітня 2024 року перед пунктом пропуску Корчова – Краківець”, – йдеться у повідомленні.
 
Зазначається, що пропускна здатність складатиме один автомобіль у годину. Водночас це не стосуватиметься гуманітарних і військових вантажів. Рух пасажирського транспорту в обидва напрямки здійснюватиметься безперешкодно.

Нагадаємо, 16 квітня польські фермери припинили блокування пункту пропуску Долгобичув – Угринів. Оформлення та пропуск через кордон вантажівок в обох напрямках почали здійснюватися у звичайному режимі.

Від блокади на кордоні, Польща втрачає більше, ніж Україна

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button