Україна

Петиція про перейменування РФ в Московію набрала необхідну кількість підписів


Петиція про перейменування РФ в Московію набрала необхідну кількість підписів

Історичною назвою Росії є Московія. 301 рік тому московський цар Петро I проголосив Московське царство Російською імперією.

 
 
 
Петиція про перейменування Росії в Московію набрала 25 тисяч підписів, що дає змогу їй бути розглянутою президентом Володимиром Зеленським.
 
“Історичною назвою Росії є Московія. Те саме стосується державних утворень столичного князівства, столичного царства, імперії. 22 жовтня 1721 року, тобто 301 рік тому, московський цар Петро I проголосив Московське царство Російською імперією. Тільки 301 рік існує Росія”, – зазначила авторка петиції Валерія Шахворостова.
 
За її словами, зміна назви дала підстави для того, щоб у подальшому було експропрійовано історію Русі. Зокрема, для іноземців Rus (Русь) і назви Russia, Russie, Russland (Росія) на вигляд майже тотожні.
 
“Це призводить до плутанини на міжнародному рівні. Пишуться художні книги, знімаються фільми, де Росію представлено як Русь, що є неприпустимим”, – наголошується в петиції.
 
Нагадаємо, президент Володимир Зеленський відповів на петицію про позбавлення мандатів депутатів колишньої ОПЗЖ. Петиція менш ніж за місяць набрала понад 37 тисяч голосів за необхідних 25 тисяч.
 
Раніше президент підтримав петицію про заборону творчої діяльності громадян країни-агресора Росії в Україні. 
 
Новини від Кореспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button