Україна

Німеччина зібрала понад 500 доказів воєнних злочинів РФ


Німеччина зібрала понад 500 доказів воєнних злочинів РФ

Під час робочої поїздки до Німеччини генеральний прокурор України зустрівся з виконувачем обов’язків генерального прокурора Німеччини, щоб обговорити умови подальшої співпраці.

Правоохоронці Німеччини допомагають Україні розслідувати воєнні злочини росіян, і вже зібрали понад 500 доказів, опитали понад 160 свідків. Про це повідомив генеральний прокурор України Андрій Костін.

Костін розповів, що під час робочої поїздки до Німеччини зустрівся з виконувачем обов’язків генерального прокурора Німеччини Ларсом Отте, щоб обговорити умови подальшої співпраці.

“Ми високо цінуємо зусилля Німеччини щодо забезпечення відповідальності рф за міжнародні злочини. Зокрема німецькі колеги зібрали понад 500 доказів та опитали більш як 160 свідків, а також здійснюють структурне розслідування воєнних злочинів та злочинів проти людяності”, – написав генпрокурор у соцмережі Х.

Нещодавно повідомлялося, що досі не ідентифіковані 40 убитих росіянами українців, рештки яких були ексгумовані в Ізюмі на Харківщині.

Генпрокурор розповів про розслідування вбивств українських полонених

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsAppПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button