Україна

Названо головних кандидатів на посаду мера Харкова

Основними кандидатами на пост міського голови Харкова є секретар міськради Ігор Терехов і колишній мер міста і екснардеп Михайло Добкін, повідомляє 1NEWS з посиланням на “Телеграф“.

24 лютого на сесії Харківської міської ради прийняв рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Геннадія Кернеса, який помер в грудні 2020 роки від COVID-19. Хоча дата виборів в місті не призначена, основні претенденти почали виборчу кампанію.

Ігор Терехов

Терехов 10 років був заступником Кернеса і після його смерті тимчасово виконував обов’язки глави міста. Як пише видання, чиновник уже пообіцяв добудувати зоопарк, анонсував виробництво трамваїв на потужностях місцевого заводу. Також він презентував амбітні інфраструктурні проекти, заявляючи про підтримку відродження футбольного клубу “Металіст”.

Відзначається, що Терехов веде кампанію по напрямку на усунення трьох перешкод, що відокремлюють його від перемоги на виборах: низька пізнаваність, асоціативність з Кернесом і Михайло Добкін.

Михайло Добкін

Добкін широко відомий не тільки в Харкові, але і у всій Україні. Однак на відміну від Терехова, він дистанціювався від Кернеса і навіть мав конфлікт з ним.

Відзначається, що передвиборна кампанія екснардепа характеризується рядом моментів. Наприклад, за нього повинні проголосувати ті ж виборці, що і за Кернеса про минулих виборах. Добкін може говорити про те, що він разом з Кернесом колись разом “будували” Харків і є продовжувачем його політики.

У публікації також відзначено, що Добкін може робити упор на те, що він вже раніше був главою Харкова, а пізніше і цілої області.

Серед інших кандидатур розглядаються колишня глава Харківської ОДА і народний депутат Юлія Світлична і бізнесмен, екснардеп Олександр Фельдман.

Back to top button