Україна

Названо число штамів COVID-19, що циркулюють в Україні


Названо число штамів COVID-19, що циркулюють в Україні

Лікарі фіксують зростання кількості випадків захворювань на грип, що не характерно для попередніх епідсезонів.

В Україні зафіксували 17 штамів коронавірусу. Про це у п’ятницю, 26 січня, заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко в ефірі телемарафону.

Він зауважив, що в країні спостерігається зростання кількості випадків захворювання на COVID-19, а також на грип.

“В Україні, за даними нашого епіднагляду, циркулює 17 штамів коронавірусної інфекції, в тому числі і новий штам, який був виявлений нещодавно, – Дженні. Водночас, ми бачимо і зростання кількості випадків захворювань на грип, що не характерно для попередніх епідсезонів”, – сказав Ляшко.

“З середини жовтня майже 2,5 млн людей перехворіло на грип та грипоподібні захворювання. На жаль, є й летальні випадки”, – повідомив він. 

Водночас він запевнив, що стаціонари справляються з кількістю пацієнтів, які потрапляють до лікарень з діагнозами грип та коронавирус, адже кількість госпіталізацій відрізняється від статистики 2020-2022 років.

Ляшко додав, що пік захворювань на грип та ГРВІ прогнозується на лютий.

Раніше повідомлялося, що після шкільних канікул у Києві на 50 % зросла захворюваність на коронавірус серед дітей. Закінчилися канікули, діти повернулися у школи, і відбувся обмін інфекціями, пояснила директорка департаменту охорони здоров’я КМДА.

Нагадаємо, торік у грудні в світі зафіксовано 10 тисяч смертей від коронавірусу.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button