Україна

НАБУ провело обшуки у ексголови Дніпропетровської ОВА – ЗМІ


НАБУ провело обшуки у ексголови Дніпропетровської ОВА - ЗМІ

Йдеться про справу фітнестренерки, чия фірма під час повномасштабного вторгнення РФ отримала 1,5 млрд гривень на ремонт доріг.


Національне антикорупційне бюро провело обшуки в колишнього голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентина Резніченка. Про це повідомила Українська правда з посиланням на джерела.

Співрозмовники видання в антикорупційних органах та політичних колах зазначили, що справа стосується фітнестренерки, чия фірма під час повномасштабного вторгнення РФ отримала 1,5 млрд гривень на ремонт доріг в області.

 
Слідчі дії проходили на минулому тижні. Подробиць наразі немає.

Нагадаємо, у листопаді 2022 року стало відомо, що Дніпропетровська ОВА лише за час повномасштабного вторгнення Росії заплатила 1,5 млрд гривень фірмі Будінвест інжиніринг, яка частково належить фітнестренерці Яні Хланті, яка мала низку спільних подорожей за кордон з керівником ОВА Валентином Резніченком.

 
Наприкінці 2022 року детективи НАБУ провели обшуки у приміщенні Дніпропетровської ОВА та службовому кабінеті Резніченка у рамках справи, пов’язаної з Великим будівництвом у регіоні.
 
У січні 2023 року президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення голови Дніпропетровської ОВА. У лютому щодо Резніченка відкрили п’ять проваджень за розкрадання гуманітарної допомоги та зерна під час війни.

Силовики затримали колишнього заступника голови Дніпропетровської ОДА

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button