Україна

На столичній Троєщині демонтують незаконні МАФи

У Києві на Троєщині розпочався демонтаж понад десяти торговельних об’єктів, що розміщені без дозвільних документів, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу КМДА.

Про це заявив директор Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко, передає

«Ми продовжуємо звільняти Київ від нелегальних тимчасових споруд. Попри опір невідомих осіб, які намагаються заблокувати роботу фахівців та зіпсувати спецтехніку, демонтаж незаконних споруд на Маяковського триває. Відпрацьовуємо всю локацію. Дякую правоохоронцям та представникам Муніципальної варти Києва, які забезпечують порядок на локації. Наголошую, фахівці комунального підприємства прибирають виключно незаконні об’єкти», – зазначив Ткаченко.

Зазначається, що на місці працюють п’ять демонтажних бригад КП «Київблагоустрій» та задіяно сімнадцять машин спецтехніки.

Усі демонтовані об’єкти перемістять на штрафмайданчик для тимчасового зберігання. Очільник Департаменту міського благоустрою додав, що перед демонтажем інспектори вносять власникові припис з вимогою надати дозвільні документи на розміщення. У разі відсутності дозволів – демонтувати власними силами. Якщо вимоги припису проігноровані, Департамент міського благоустрою доручає комунальному підприємству «Київблагоустрій» здійснити демонтаж.

 

 

 

Back to top button