Україна

На окупованих територіях виник дефіцит питної води – ЦНС


На окупованих територіях виник дефіцит питної води - ЦНС

Російські загарбники роблять життя на окупованних ними територіях нестерпним, розділяючи людей на тих, хто погодився на співпрацю з ними та інших.

У тимчасово окупованих росіянами населених пунктах України все більше відчувається нестача питної води. Про це у неділю, 18 червня, інформує Центр національного спротиву. 

“Таким чином, окупаційні адміністрації на тимчасово окупованих територіях продовжують загострювати гуманітарну кризу в регіонах”, – звертають увагу в організації. 

Як вказує Центр національного супротиву, разом із водою дефіцитними на ТОТ стали й товарі першої необхідності. 

“Водночас гауляйтер Балицький продовжує створювати в публічному просторі іншу реальність розповідаючи про великі перспективи розвитку Запоріжжя в складі РФ”, – пише ЦНС. 

Відзначається, що під “умілим керівництвом” окупантів на тимчасово окупованих територіях півдня України суттєво зростають ціни та стрімко зростає безробіття.

Росіяни на захоплених територіях Херсонської області проводять вибіркову вакцинацію. Щеплення роблять своїм військовим, колаборантам та власникам російських паспортів. 

В окупованому росіянами Маріуполі Донецької області росте смертність серед цивільного населення. Нині цей показник  у 2,6 рази перевищив кількість смертей у місті під час епідемії коронавірусу.

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button