Україна

Ми не торгуємо своєю територією – Зеленський

Ми не торгуємо своєю територією – Зеленський

Фото: Офис президента

Президент України Володимир Зеленський

Зеленський вважає, що терміни закінчення війни прогнозувати складно, і це “глибоке, болюче питання”.

 

Територіальна цілісність України є основною темою у переговорах з агресором. На цьому наголосив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю каналу Fox News.

 

Під час спілкування з журналістами Зеленський зазначив, що терміни закінчення війни прогнозувати складно, і це “глибоке, болюче питання”, але наголосив, що окрім перемоги український народ не прийме жодного іншого результату.

 

Відповідаючи на запитання ведучого, чи президент готовий йти на територіальні поступки Росії заради підписання мирної угоди Зеленський сказав, що цього не буде.

 

“Ми не торгуємо своєю територією. Питання територіальної цілісності та суверенітету не обговорюється”, – заявив він.

 

Також Зеленський заявив, що Україна чекає від “провідних країн” світу на зобов’язання, що безпека нашої держави буде захищена договором.

 

Крім того, він наголосив, що Україна буде “вигідним доповненням до НАТО”.

 

“Нам складно говорити про НАТО, тому що НАТО не хоче нас приймати. Я думаю, що це помилка, тому що, якщо ми вступимо до НАТО, ми зробимо НАТО набагато сильнішим. Ми не слабка держава. Ми не пропонуємо зробити нас сильнішими за рахунок НАТО. Ми доповнення, ми локомотив”, – сказав глава держави.

 

Зеленський додав, що у розмові з президентом США Джо Байденом він сказав американському лідеру, що хотів би включення Сполучених Штатів до Договіру про гарантії безпеки, який забезпечить довгострокову підтримку України для усунення можливості повторного вторгнення Росії в майбутньому. Американський колега тоді заявив, що США “розглядають цю пропозицію”.

 

Раніше Володимир Зеленський звернувся до жителів окупованого Криму, яких змушуватимуть іти до ворожої армії, оскільки в Росії розпочався весняний призов. Глава держави закликав їх здаватися ЗСУ за будь-якої можливості.

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button