Україна

МВС: Відсторонено заступника голови Нацполіції


МВС: Відсторонено заступника голови Нацполіції

Якщо озвучені в медіа факти підтвердяться, стосовно Дмитра Тишлека будуть прийняті невідкладні та жорсткі управлінські рішення, запевнив Ігор Клименко.

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив про відсторонення від посади заступника глави Національної поліції Дмитра Тишлека на час слідства Державного бюро розслідувань за фактами, опублікованими в журналістському розслідуванні. Про це він написав у Telegram в суботу, 28 жовтня.

“Дмитро Тишлек після опублікованого журналістського розслідування публічно звернувся із заявою до ДБР, щоб правоохоронці перевірили оприлюднену інформація. Кримінальне провадження вже триває. Я особисто з нетерпінням очікую результатів. І суспільство теж має почути відповіді на питання. Бо сумніви у вірності Державі та Присязі – неприпустимі. Особливо в час війни”, – написав міністр.

Клименко запевнив, що проти Тишлека вже вжито дисциплінарних заходів.

“Запевняю, якщо озвучені в медіа факти підтвердяться, стосовно Дмитра Тишлека будуть прийняті невідкладні та жорсткі управлінські рішення. А до отримання висновків слідства він буде відсторонений від виконання службових обов’язків”, – резюмував міністр.

Раніше видання Bihus.Info оприлюднило розслідування про те, що дружина заступника голови Нацполіції Дмитра Тишлека не позбулася паспорта РФ. Також стверджувалося, що сам Тишлек користується нерухомістю та авто родини партнера ватажка ростовського кримінального угруповання.

Нагадаємо, 9 жовтня Вищий антикорупційний суд відсторонив від посади мера Сум Олександра Лисенка. Його підозрюють у хабарництві.

У Києві таксист відмовився обслуговувати пасажирів українською

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button