Україна

Моряки РФ відмовляються виконувати бойові завдання – ГУР

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Моряки РФ відмовляються виконувати бойові завдання – ГУР

Фото: flot.com

Флагман Каспійської флотилії – сторожовий корабель Дагестан

Командування Каспійської флотилії приховує факти аварійного стану кораблів і погрожує покаранням за розголошення цієї інформації.

 

Моряки Каспійської флотилії РФ відмовляються виконувати бойові завдання через аварійний стан кораблів. Про це 24 травня повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

 

 

 

Зазначається, що міжнародні антиросійські санкції не дозволяють повноцінно обслуговувати і ремонтувати навігаційне і дизельне обладнання бойових суден.

 

“Щоб забезпечити плавучість на деяких кораблях, у тому числі носіях крилатих ракет, замість оригінальних блоків було встановлено агрегати від побутової техніки китайського виробництва, придбані за завищеною в кілька разів ціною. Тепер кожен вихід у море знайомі з “імпортозаміщенням” окупанти сприймають як квиток в один кінець. Адже він може стати для них останнім і призвести до екологічної катастрофи в регіоні”, – наголосили в ГУР.

 

Командування флотилії, побоюючись перевірок і звинувачень у розкраданні виділених на закупівлю запасних частин коштів, дало розпорядження всіляко приховувати факти небоєздатності корабельного складу.

 

За даними української розвідки, моряки 106-ї бригади надводних кораблів Каспійської флотилії Південного військового округу РФ, які в складі морського угруповання беруть участь у війні проти України, відмовляються виконувати бойові завдання через аварійний стан кораблів.

 

Вони вирішили таємно написати колективні листи про фінансові махінації командування президенту РФ Володимиру Путіну і голові Міноборони Сергію Шойгу.

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button