Україна

Мера Кам’янця-Подільського визнали винним у корупції


Мера Кам’янця-Подільського визнали винним у корупції

Чиновник на сесії міськради не повідомив про реальний конфлікт інтересів та брав участь у голосуванні про кадрові призначення особи, яка спонсорувала його виборчий фонд.

Апеляційний суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким міського голову Кам’янця-Подільського Михайла Посітка визнано винним у вчиненні адмінправопорушень, пов’язаних із корупцією. Про це 15 квітня повідомили в Хмельницькій обласній прокуратурі.

Зазначається, що чиновник на пленарному засіданні сесії міської ради не повідомив про реальний конфлікт інтересів та брав участь у голосуванні про кадрові призначення особи, яка спонсорувала його виборчий фонд під час муніципальних виборів.

Також міський голова Кам’янця-Подільського ухвалював рішення щодо встановлення цій особі максимально можливого преміювання за високі досягнення у праці та визначав розмір її щомісячного преміювання.

Як повідомляється, протокол щодо нього у лютому склало Національне агентство із запобігання корупції. За цими матеріалами, в березні суд першої інстанції оштрафував міського голову на 6800 гривень. Сторона захисту не погодилась і оскаржила рішення в апеляційній інстанції. Однак апеляційний суд залишив його без змін.

Відповідну інформацію буде внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення.

Як повідомлялось, Кам’янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області визнав винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, голову Кам’янець-Подільської міської ради Михайла Посітка. Під час розгляду протоколу НАЗК суд встановив, що мер на пленарному засіданні ради брав участь у голосуванні стосовно кадрових призначень особи, яка здійснювала добровільні внески до його виборчого фонду під час виборів міського голови у 2020 році.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині мера і секретаря ради заарештували за хабарництво. Фігуранти вимагали 30 тис. доларів США у підприємця, який хотів побудувати гуртожиток для переселенців.

Також повідомлялося, що правоохоронці ліквідували корупційні схеми на митницях Київської, Рівненської та Одеської областей.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button