Україна

Майже чверть українців зовсім не дивляться новини по телебаченню

Понад п’ята частина (22,7%) опитаних громадян України не дивляться на телебаченні новини та суспільно-політичні програми, передає 1NEWS.

Такі результати соціологічного дослідження «Всеукраїнський омнібус», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» у березні 2021 року.

Відповідаючи на запитання щодо заборони телеканалів, 12,3% респондентів сказали, що підтримали би заборону телеканалу «Наш», 9,8 % – «5 каналу», 7,1 % – «України 24», 7% – «Першого незалежного», 6,7% – «Прямого».

Водночас 23,9% українців сказали, що не можна забороняти роботу жодного з телеканалів. Не визначились із відповіддю на запитання 40,7% респондентів.

 

Дослідження свідчать про те, що телебачення поступово втрачає позиції на користь так званих «нових медіа». І це місце поступово займають нові формати – інтернет-мовлення, дискусії в соціальних мережах тощо.

Дослідження відбувалося 20-21 березня 2021 року методом CATI (телефонні інтерв’ю за чітко структурованою анкетою за допомогою інтелектуальних систем). Було опитано 1 200 респондентів із усієї України за виключенням окупованих регіонів. Похибка при довірчій імовірності 0,95 не перевищує 2,9%.

 

 

 

Back to top button