Україна

Ліквідовано масштабний канал виготовлення фальшивих документів ухилянтам


Ліквідовано масштабний канал виготовлення фальшивих документів ухилянтам

Група громадян розміщувала оголошення в соціальних мережах та телеграм-каналах щодо надання допомоги у виїзді за кордон шляхом виготовлення пакету документів під назвою “Білий квиток”.

Прикордонники і правоохоронці ліквідували масштабний канал організації незаконного переправлення за межі України чоловіків призовного віку на підставі підроблених документів про непридатність до військової служби. Про це сьогодні, 11 січня, повідомила пресслужба ДПСУ.

Повідомляється, що група громадян розміщувала оголошення в соціальних мережах та телеграм-каналах щодо надання допомоги у виїзді за кордон шляхом виготовлення пакету документів під назвою “Білий квиток”. Свої послуги вони оцінували у 1000 доларів США.

Готові документи “клієнту” надсилалися поштою, для відправлення використовувалис вигадані дані.

Встановлено, що в 2023 році послугами організаторів цієї схеми скористалися близько 30 осіб. Громадянам, які скористалися підробленими докментами, загрожує кримінальна відповідальність.

Під час обшуків, які проводились одночасно за 12 адресами в Житомирській області та м. Києві, вилучено комп’ютерну та оргтехніку, банківські картки, печатки ТЦК, лікарські печатки, штампи, мобільні телефони та інші речові докази протиправної діяльності.

Затримано двох фігурантів кримінального провадження.

Нагадаємо, на Львівщині ухилянт намагався втекти у “весільну подорож”. 

“Бабуся” на лижах: у Львові спіймали ухилянта

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button