Україна

Кулеба назвав пріоритетні завдання для послів України в країнах ЄС


Кулеба назвав пріоритетні завдання для послів України в країнах ЄС

Також міністр обговорив із керівниками закордонних дипустанов стратегію ухвалення рішень щодо використання заморожених активів РФ, ізоляції російських дипломатів.

Глава МЗС Дмитро Кулеба під час онлайн-наради 24 січня доручив керівникам закордонних дипломатичних установ України в державах-членах ЄС активізувати роботу на напрямах забезпечення фінансової та військової підтримки України і посилення санкційного та політичного тиску на Росію. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ.

Зазначається, що Кулеба окреслив вісім пріоритетних завдань на короткострокову перспективу.

Серед завдань – просування до практичного старту переговорів про вступ України в ЄС, забезпечення довгострокової фінансової та військової підтримки ЄС, збільшення постачання і спільного виробництва зброї та боєприпасів, посилення та якнайшвидше ухвалення 13-го санкційного пакета ЄС, блокування шляхів постачання компонентів, які РФ використовує для виробництва зброї, використання заморожених російських активів РФ для підтримки України, протидія російській пропаганді в ЄС та ізоляція російських дипломатів.

“Всі наші партнери в Європейському Союзі мають чітко усвідомлювати, що на кону доля Європи як континенту свободи та процвітання. Довгострокова потужна підтримка України та вступ нашої держави в ЄС – це найкраща інвестиція у безпеку та стабільність кожної європейської країни, а перемога України – в інтересах усіх європейців”, – заявив Кулеба.

Також міністр обговорив із керівниками закордонних дипломатичних установ стратегію ухвалення рішень щодо використання заморожених російських активів, ізоляції російських дипломатів і обмеження впливу російської пропаганди в країнах ЄС.

Нагадаємо, раніше Кулеба заявив, що пріоритетом України у 2024 році буде позбавлення Росії контролю над небом.

Кулеба: Ситуація на фронті серйозніша, ніж у 2022

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button