Україна

Кремль посилив кампанію з дискредитації мобілізації в Україні – ЦПД


Кремль посилив кампанію з дискредитації мобілізації в Україні - ЦПД

Москва на тлі наступу на фронті намагається дезорганізувати політичну ситуацію в Україні та спричинити хаос у суспільстві.


Центр протидії дезінформації фіксує активізацію зусиль російської пропаганди в рамках дезінформаційної кампанії Майдан-3, мета якої максимально дестабілізувати ситуацію в Україні.
Про це повідомляє ЦПД в понеділок, 20 травня.
 
“РФ через усі доступні їй інформаційні засоби просуває наратив про “нелегітимність” української влади, намагаючись підштовхнути українців виходити на акції протесту. Також ворог посилив кампанію з дискредитації мобілізації в Україні”, – йдеться в повідомленні.
 
Зазначається, що Кремль на тлі наступу на фронті намагається дезорганізувати політичну ситуацію в Україні та спричинити хаос у суспільстві, поширюючи маніпуляції щодо чутливих для українців питань.
 
У Центрі наголошують, що росіяни сподіваються спровокувати політичну кризу, щоб послабити міжнародну підтримку України та водночас знизити обороноздатність. ЦПД закликає критично ставитися до інформації про події в Україні, яка поширюється в мережі, та не піддаватися на маніпуляції ворога.
 
Нагадаємо, у листопаді 2023 року президент Володимир Зеленський заявив, що Росія реалізує план дезінформації “Майдан-3”. Москва прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створити “хаос” всередині країни та усунути президента.

Пізніше у розвідці заявили, що спецоперація “Майдан-3” досягне власної кульмінації у березні-травні 2024 року. 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button