Україна

Компанія МАУ збирається подати до суду на лоукостер Ryanair

Про це заявив президент МАУ Юрій Мірошников, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу авіаперевізника.

В МАУ обурюються, що ірландський лоукостер почав продавати квитки, не отримавши дозволу на таймінги

Компанія «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) може знову подати в суд на лоукостер Ryanair, якщо питання отримання слотів і надалі не буде узгоджене з «Борисполем», і одночасне прибуття/відправлення рейсів обох авіакомпаній зашкодить українському перевізникові.

Видання, зокрема, інформує, що вперше після оголошення 23 березня старту продажів квитків на рейси Ryanair в/з України, керівник «Міжнародних авіаліній України» дав коментарі.

Так, Юрій Мірошников, як і раніше гендиректор «Борисполя» Павло Рябікін, акцентував увагу на тому, що ірландський лоукостер почав продавати квитки, не отримавши дозволу на таймінги (вільний час для обслуговування) в аеропорту.

«Слоти, які вони очікують отримати, всі зайняті рейсами МАУ, транзитними рейсами, де час з’єднання дуже важливий, де ми знаємо, і ми вже це розуміємо, інфраструктура аеропорту в ці години пік є для нас вузьким місцем», – сказав Мірошников.

«У мене може бути тільки одне пояснення: вони (Ryanair) сподіваються і вважають, що під тиском з різних джерел питання якимось чином буде вирішено (на їхню користь). І їм все одно», – зазначив президент МАУ.

«Якщо це рішення зашкодить «Міжнародним авіалініям України», так, ми безумовно будемо захищати наші інтереси в суді», – сказав він.

«Істеричні висловлювання про високі тарифи МАУ – ще один приклад їх бажання блокувати конкуренцію, а не давати українським клієнтам низькі тарифи, які вони дійсно хочуть», – додав Мірошников.

 

 

 

Tags

Останні новини

3 Comments

  1. МАУ и другие так называемые “украинские” авиалинии назвала бы анти-украинскими авиалиниями. Нужно уже наконец поставить всех мерзавцев, которые пьют кровь с Украинцев на место!

  2. МАУ обдирает украинских граждан не первый год и паскудит своим “сервисом”.
    МАУ – это жесть в исполнении ненасытных Майберга и Коломойского.

Back to top button
Close
Close