Україна

Колишнього депутата від “Партії регіонів” призначили керівником Національного інституту раку

Молодші брати Андрія Шипка теж були депутатами облради від "Партії регіонів"

Колишнього депутата від “Партії регіонів” та “Відродження” Андрія Шипка призначили на посаду виконувача обов’язків директора Національного інституту раку.

Про це інформує 1NEWS.

Два скликання поспіль Шипко був народним депутатом, і пройшов до Верховної Ради за списками “Партії регіонів”.

Шипко був заступником Юрія Вілкула (батька екс віце-прем’єр міністра України уряду Азарова – Олександра Вілкула) в Дніпропетровській обласній раді.

Він голосував за диктаторські закони 16 січня.

Молодші брати Андрія Шипка теж були депутатами облради від “Партії регіонів”.

Весь його бізнес оформлений на дружину.

У декларації Шипка, який останні 15 років працює виключно на державних посадах, є розкішні будинки, квартири, багато нерухомого майна та елітних авто. Це не завадило депутату отримувати відшкодування від держави на оренду житла в Києві та заощадити більше мільйона доларів в готівці.

Колишній нардеп Шипко є фігурантом корупційних розслідувань, а також ярим прихильником православної церкви Московського патріархату, якому за його головування в Дніпропетровській обласній раді віддали приміщення Будинку органної музики, незважаючи на протести жителів міста.

Журналісти сфотографували смс-переписку Шипка в приміщенні Верховної Ради, де він, не маючи жодних на це повноважень, писав, що він “куратор медицини”.

Джерело: Українська правда

Back to top button