Україна

Кличко про масові обшуки в комунальних підприємствах: я вам — не Черновецький! А от ви — таки наступники Януковича!

Столична влада вимагає від правоохоронних органів звіту про статус справ, щодо яких КМДА передала документи за результатами аудитів. Про це у своєму зверненні заявив міський голова Києва Віталій Кличко, повідомляє 1News.

«Із 2015-ого року Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА здійснив 385 перевірок. І передав правоохоронцям матеріали за 316 об’єктами аудиту. З тієї інформації, що маємо ми, на сьогодні за цими матеріалами зареєстровані 168 кримінальних проваджень або матеріали долучені до справ, порушених раніше. Але питання: яка ситуація з іншими справами? Бо сьогодні перевірки і обшуки здійснюють переважно за тими матеріалами, що передали ми самі», – зазначив він.

Кличко додав, що правоохоронці розслідують ті порушення, що виявив аудит КМДА. «Так чим займалися правоохоронні органи? Чи тільки раптом дійшли руки, бо прийшла весна?! Це все виглядає заангажовано, як акція, підготовлена похапцем. Аби підняти галас і облити брудом столичну владу та мене особисто», – розповів міський голова.

У своєму Телеграм-каналі Кличко додав: «Режисерам цього дійства скажу одне: ви зараз провертаєте ту ж схему, що робив Янукович з Черновецьким. Бо «креативні» юристи цієї спецоперації — ті ж самі. Але ж врахуйте: я вам — не Черновецький! А от ви — таки наступники Януковича! Пам’ятаєте, де він зараз?..».

Нагадаємо, минулого тижня правоохоронці проводили масові обшуки в столичних підприємствах, серед яких метрополітен, Київсвітло тощо. Також з обшуками прийшли до головного архітектора та голови виконавчого комітету політичної партії «УДАР» Артура Палатного. Сам Палатний назвав ці дії «фарсом».

Back to top button