Україна

Кабмін ухвалив рішення щодо будівництва житла для переселенців

Кабмін ухвалив рішення щодо будівництва житла для переселенців

В Україні зруйновано кілька тисяч будівель

Будуватимуть таке житло в регіонах України, де не ведуться бойові дії, за типовими проектами.

 

Кабмін ухвалив рішення щодо правил будівництва тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб. Про це у середу, 20 квітня, повідомляє прес-служба Міністерства розвитку громад та територій.

 

“Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, завдяки якому розширюються механізми забезпечення житлом наших громадян, які внаслідок збройної агресії РФ змушені були переселитися з небезпечних регіонів до інших областей України”, – йдеться у повідомленні прес-служби.

 

Зокрема, уряд ухвалив постанову Деякі заходи формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання всередині переміщених осіб, яким затверджено порядки щодо формування фондів житла для тимчасового проживання, обліку та надання такого житла для тимчасового проживання переселенців та викупу, будівництва житла з метою передачі для тимчасового проживання усередині переміщених осіб.

 

Зазначається, що будувати таке житло будуть у регіонах України, де не ведуться бойові дії, за типовими проектами будівництва житла із застосуванням сучасних технологій швидкого будівництва.

 

Передбачається, що фінансування будівництва проводитиметься за рахунок держкоштів, коштів статутного капіталу Держмолоджитла, місцевих бюджетів, міжнародних донорів, добровільних внесків фізичних та юридичних осіб, інших джерел.

 

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button