Україна

Кабмін передав 9,6 млрд гривень для потреб ЗСУ


Кабмін передав 9,6 млрд гривень для потреб ЗСУ

Надходження від податку на доходи фізичних осіб підуть на закупівлю озброєння, техніки, боєприпасів і засобів захисту.

Кабмін виділив 9,6 млрд гривень військовим частинам на закупівлю озброєння, техніки, боєприпасів та засобів захисту. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні у вівторок, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram 23 січня.

Він нагадав, що восени минулого року Верховна Рада перенаправила надходження від податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), які сплачують військовослужбовці, з бюджетів громад до спецфонду державного бюджету. Більшу частину цих коштів спрямували на розвиток ОПК (51 млрд грн) та на виробництво дронів (43 млрд грн).

“Одночасно було ухвалено рішення, що 10% від військового ПДФО буде направлено напряму військовим частинам. Тому сьогодні передаємо Силам оборони 9,6 млрд гривень військового ПДФО на закупівлю озброєння, техніки, боєприпасів, засобів захисту”, – написав Шмигаль.

Раніше у Міністерстві оборони заявляли, що ці кошти військові частини отримуватимуть пропорційно до сплаченого ними ПДФО. При цьому кожна з бригад індивідуально вирішуватиме, на що їх витрачати.

Нагадаємо, тиждень тому уряд виділив з резервного фонду держбюджету 792 млн гривень на зміцнення обороноздатності – “на дуже нагальні потреби”.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button