Україна

Ірландія обіцяє Україні 5 млн євро допомоги


Ірландія обіцяє Україні 5 млн євро допомоги

Президент України повідомив, що Ірландія вже надала Україні нелетальної допомоги на понад 170 млн євро, а також допомагає в розмінуванні.

Ірландія виділить ще 5 млн євро на гуманітарну допомогу Україні, а також навчатиме українських саперів і військових медиків. Про це прем’єр-міністр Ірландії Лео Варадкар повідомив на спільній з президентом України Володимиром Зеленським пресконференції, пише Укрінформ.

“Сьогодні я засвідчив президенту Зеленському, що ми будемо продовжувати надавати фінансову, практичну та політичну допомогу Україні. Ми виділяємо ще 5 млн євро на гуманітарну допомогу і ще 2 млн євро через ООН”, – сказав Варадкар.

Повідомляється, що раніше Ірландія вже виділила для допомоги Україні 100 млн євро, зокрема до Європейського фонду миру, який використовується для надання нелетальної допомоги.

Крім того, як повідомив гість, його країна допомагамо Україні у сфері інфраструктури – надано обладнання для відновлення енергопостачання та очистки води.

Зеленський додав, що Ірландія надала Україні нелетальної допомоги на понад 170 млн євро, а також допомагає в розмінуванні.

Нагадаємо, в Україну приїхав прем’єр-міністр Ірландії Лео Варадкар. Він зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським , а також відвідав місто Буча разом з генпрокурором Андрієм Костіним.

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button