Україна

Голова Верховної Ради не бачить підстав для введення в Україні воєнного стану

Верховна Рада буде й надалі виконувати свої функції в умовах загострення ситуації на Донбасі і продовжить робити все залежне від неї, щоб не допустити подальшої ескалації. Про це заявив Голова українського Парламенту Дмитро Разумков в ефірі «4 каналу», повідомляє 1News з посиланням на прес-службу Верховної Ради.

фото 1News

Відповідаючи на запитання щодо активізації ворога на сході України та ролі Верховної Ради в разі подальшого загострення ситуації, Дмитро Разумков зазначив: «Якщо така ситуація виникне, Верховна Рада миттєво виконає свої функції. Але сьогодні ми на своїй позиції робимо все, щоб цього не допустити».

«На будь-який нестандартний випадок чи виклик ми готові реагувати. У нас є погоджені плани для таких ситуацій і ми розуміємо, як це буде відбуватися, тому Верховна Рада гарантовано виконає свої функції. Так само, як і будь-який інший державний орган має знати і розуміти, що він буде робити», – заявив він.

За словами Голови Верховної Ради, наразі немає підстав для введення в Україні воєнного стану.

Він також зазначив, що порівняно з 2014 роком сьогодні Україна набагато краще підготовлена, щоб дати відсіч ворогу.

Разом з тим він підкреслив, що найголовніше для держави – життя її громадян. «Ми повинні зробити все від нас залежне, щоб зберегти його», – сказав Дмитро Разумков.

Голова Парламенту також наголосив, що для України важливою є підтримка міжнародних партнерів – США, країн Європи, НАТО.

«Головна зброя людей, які працюють в політиці, – це не автомат чи гвинтівка вдома, а інші засоби, якими нас наділяє влада. І дуже часто вони навіть більш ефективні, ніж зброя», – сказав він.

Останні новини

Back to top button