Україна

ФК Шахтар зібрав понад 25 млн гривень для України

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

ФК Шахтар зібрав понад 25 млн гривень для України

Фото: facebook.com/fcshakhtar

Клуб допомагає українцям із початку війни

На зібрані кошти купується все необхідне для захисників України та постраждалих від війни.

Футбольний клуб Шахтар завдяки благодійним матчам, акціям із партнерами, діяльності Shelter Centre та Shakhtar Social зібрав 25 млн гривень на допомогу Україні.

Так, у Європі пройшла серія благодійних матчів Shakhtar Global Tour for Peace, завдяки якій вдалося зібрати 13,2 млн грн. Під час цієї серії ігор клуб проводив акції на підтримку України. Зокрема, у Стамбулі футболісти Шахтаря надягли футболки із зображенням 4-річної Аліси, яка ховалася у бомбосховищі Маріуполя від російських атак. А на матчі у Хорватії висловили підтримку захисникам Маріуполя та Азовсталі.

Спільні благодійні аукціони з компаніями Sorare та Binance у сумі зібрали понад 7,2 млн гривень. Ще 4 млн Шахтар вклав в організацію та облаштування Shelter Centre на Арені Львів, також 1,2 мільйона гривень залучив фонд Shakhtar Social.

Як розповів гендиректор Шахтаря Сергій Палкін, на виручені кошти купується все необхідне для захисників України та постраждалого від війни населення.

“Товариські матчі, які ми зіграли, та проекти з комерційними партнерами вже дозволили зібрати понад 25 мільйонів гривень. Частину коштів ми направили на придбання аптечок та касок, частину – на підтримку Shelter Center на Арені Львів. Ми також почали фінансово підтримувати дітей, які втратили у війні батьків. Клуб продовжить роботу в цьому напрямку: робитимемо все, що в наших силах, щоб допомогти перемогти у війні. І немає жодних сумнівів – ми обов’язково переможемо”, – сказав Палкін.

Зазначимо, з початку війни бізнеси SCM, Фонд Ріната Ахметова та ФК Шахтар направили на допомогу Україні та населенню 2,1 мільярда гривень. А разом зі сплаченими наперед податками сума підтримки перевищила 3 ​​млрд грн.


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/UA_1NEWS

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button