Україна

ДПСУ затримала ухилянтів, які вигадали легенду про “похорон бабусі”


ДПСУ затримала ухилянтів, які вигадали легенду про похорон бабусі

З’ясувалося, що “пасажири” заплатили водію по $2000, щоб потрапити до Румунії. Легенду про похорони ж вигадали переправники.

На Закарпатті прикордонники викрити спритників, які вигадали легеду про “похорон бабусі”, щоб переправити чоловіків призовного віку за кордон. Про це в середу, 29 лютого, повідомила пресслужба ДПСУ.

“На одному з контрольних постів Закарпаття прикордонники зупинили автівку, водій якої стверджував, що везе пасажирів на похорон бабусі. Пасажири факту “смерті” бабці не заперечили, ще й вінки поминальні продемонстрували як доказ. Проте імені та адреси проживання родички не знали. З’ясувалося, що “пасажири” заплатили водію по $2000, щоб потрапити до Румунії. Легенду про похорони ж вигадали переправники”, – повідомляють у Держприкордонслужбі.

Оперативники встановлюють коло причетних до порушення осіб.

Нагадаємо, українець намагався незаконно перетнути кордон і потрапити в Молдову, проте йому завадили вовки. Ухилянт змушенний був зв’язатися з українськими прикордонниками, які виявили втікача-невдаху на дереві.

Додамо, правоохоронці ліквідували чотири схеми, що дозволяли військовозобов’язаним чоловікам незаконно ухилятися від мобілізації та виїжджати за кордон.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button