Україна

Допомога Україні: посол підтвердила розгляд Сенатом “чистого” законопроєкту


Допомога Україні: посол підтвердила розгляд Сенатом чистого законопроєкту

Законопроєкт про міжнародну допомогу США включає крім України також Ізраїль та держави Індо-тихоокеанського регіону.

Сенат США в четвер, 8 лютого, повторно розгляне “чистий” законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню без міграційної реформи. Про це в четвер, 8 лютого, повідомила посол України у США Оксана Маркарова в себе на сторінці в Facebook.

За її словами, великий пакет (Україна / Ізраїль / Тайвань / міграційна реформа) не підтримали через відсутність голосів за угоду з міграційної реформи, над якою перемовники працювали останні місяці.

“Саме тому ще до голосування за Великий пакет комітет з асигнування опублікував текст документа “на заміну”, який передбачає виключно міжнародну допомогу Україні ( 60,06 мільярдів доларів США) Ізраїлю та Тайваню”, – розповіла вона.

Сенат підтримав процедурне рішення за перегляд рішення по голосуванню, зазначила дипломат. Воно потрібне для винесення на голосування питання про припинення дебатів і розгляд по суті “чистого” законопроєкту про міжнародну допомогу США  без міграційної реформи. Для цього необхідно 60 голосів.

“Вечірнє засідання закрито, лідер більшості Шуммер повідомив, що має намір винести на голосування питання щодо припинення дебатів щодо законопроєкту про міжнародну допомогу США, який включає Україну, Ізраїль та держави Індо-тихоокеанського регіону, о 12 годині дня за Вашингтоном (19:00 за Києвом – ред.) 8 лютого”, – зазначила посол.

Як ми вже писали раніше, за інформацією ЗМІ, Сенат повернеться до голосування законопроєкту про допомогу Україні та Ізраїлю та заходів безпеки на південному кордоні вдень у четвер, 8 лютого, за Вашингтонським часом.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button