Україна

Допомога Україні: Джонсон не зміг назвати дату


Допомога Україні: Джонсон не зміг назвати дату

Серед конгресменів ще триває дискусія щодо формату майбутнього пакету військової допомоги Україні, є багато різних ідей.

Спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон не зміг назвати дати розгляду законопроєкту про допомогу Україні. За його словами, дискусія по цій темі ще триває. Про це Джонсон сказав на пресконференції у середу, 10 квітня, після повернення Палати до роботи після перерви, пише Голос Америки.

Журналісти запитали, коли саме спікер збирається винести законопроєкт з допомогою Україні на голосування в Палаті, але Джонсон ухилився від прямої відповіді.

“Щодо пакета про додаткове фінансування, члени Палати представників продовжують активно обговорювати наші варіанти подальших дій. Як ви знаєте, щодо цього існує багато різних ідей. Це дуже складне питання у дуже складний час. Час спливає, і всі тут відчувають невідкладність цього. Але необхідно досягнути консенсусу щодо цього питання. І це те, над чим ми працюємо”, — сказав Джонсон.

Нагадаємо, раніше конгресмен-республіканець Майкл Маккол із посиланням на слова Джонсона заявляв, що той винесе на голосування законопроєкт щодо допомоги Україні після повернення з великодніх канікул.

Під час канікул Джонсон підтвердив пресі, що після завершення канікул, планує винести на розгляд законопроєкт про додаткову допомогу Україні, який включатиме “деякі важливі нововведення”. 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button